Książka "Myśli - pasje - działania. 100 lat etnologii uniwersyteckiej w Poznaniu" już dostępna

W zeszłym roku obchodziliśmy 100-lecie etnologii uniwersyteckiej w Poznaniu. Z tej okazji odbywała się na UAM konferencja jubileuszowa, a teraz ukazała się książka "Myśli - pasje - działania. 100 lat etnologii uniwersyteckiej w Poznaniu" wydana nakładem Instytutu im. Oskara Kolberga, pod redakcją prof. Anny Weroniki Brzezińskiej i prof. Wojciecha Dohnala.

W publikacji można znaleźć teksty pracowników i pracowniczek, absolwentów i absolwentek, a także wielu innych osób związanych z Instytutem Etnologii UAM.

Książka dostępna jest online w Cyfrowym Archiwum im. Józefa Burszty: cyfrowearchiwum.amu.edu.pl/archive/8931