Data publikacji w serwisie:

Koncert Noworoczny 2022

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić Państwa na tradycyjny Koncert Noworoczny, który odbędzie się w niedzielę, 9 stycznia 2022 r., o godzinie 19.00 w Auli Uniwersyteckiej.

Tegoroczny koncert – obok występu zespołów uniwersyteckich: Orkiestry Kameralnej UAM, Chóru Kameralnego UAM oraz Chóru Akademickiego UAM – uświetni Big Band z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

W tym roku, z uwagi na pandemię i bardzo ograniczoną ilość miejsc na Auli UAM koncert będzie miał formę hybrydową, co umożliwi uczestnictwo w wydarzeniu wszystkim zainteresowanym. Jest to możliwe dzięki transmisji na żywo realizowanej przez Uniwersyteckie Studio Filmowe. Nagranie z koncertu będzie też dostępne na stronie internetowej UAM przez kolejne 3 dni.

Przewidziana jest niewielka pula wejściówek umożliwiająca uczestnictwo w koncercie w Auli. Zaproszenia dla osób posiadających konto pocztowe w domenie amu.edu.pl będą możliwe do pobrania za pośrednictwem serwisu: koncerty.amu.edu.pl od 4 stycznia, godz. 9.00.

Apelujemy jednak, z uwagi na ryzyko zakażenia koronawirusem, żeby z tej możliwości korzystały wyłącznie osoby zaszczepione.

Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu.

Prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska
Rektor UAM


Szanowni Państwo, w dniu koncertu osoby, które pobrały bilety uprzejmie prosimy o zabranie i przygotowanie do sprawdzenia przed wejściem na Aulę aktualnych zaświadczeń o szczepieniu.

Program koncertu


Oglądaj transmisję