Data publikacji w serwisie:

Warsztaty dydaktyczne UAM

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji projektu "Warsztaty dydaktyczne UAM".

Szanowni Państwo,

odwołując się do idei organizacji uczącej się, w której kluczową dla rozwoju całego uniwersytetu jest gotowość i umiejętność pracowników do dzielenia się własną wiedzą  i doświadczeniem z innymi, zapraszam Państwa do udziału w trzeciej edycji ogólnouniwersyteckiego projektu "Warsztaty dydaktyczne UAM" (WD UAM).
Jest to inicjatywa skierowana do pracowników i doktorantów UAM pracujących na stanowiskach dydaktycznych, której celem jest wzajemne samokształcenie w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Jednym z głównych założeń projektu jest także nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integracja środowiska nauczycieli akademickich.
Osoby, które w roku akademickim 2019/20 chciałyby prowadzić kurs i tym samym podzielić się z innymi nauczycielami swoimi umiejętnościami i wiedzą, prosimy o wypełnienie formularza załączonego poniżej i przesłanie go do 30 listopada 2019 roku  
na adres: sopk@amu.edu.pl

Ogólne zasady prowadzenia kursów/szkoleń w ramach WD UAM oraz przykładowe tematy, dostępne są również w załączniku poniżej.

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Z wyrazami szacunku,

Prorektor
prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk

Ogólne zasady projektu

Formularz zgłoszeniowy

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Formularz-zgloszeniowy.docx 12.11.2019 Iwona Paroń
DOCX
Pobierz DOCX Formularz-zgloszeniowy.docx(12.1 KB)
Ogolne-zasady-Warsztatow-Dydaktycznych.docx 12.11.2019 Iwona Paroń
DOCX
Pobierz DOCX Ogolne-zasady-Warsztatow-Dydaktycznych.docx(14.3 KB)