Data publikacji w serwisie:

10 konkurs ID-UB - BESTStudentGRANT - weź udział w projekcie dla najlepszych i zdobądź środki na swoje pierwsze badania!

Kto może aplikować? – Studentki i Studenci pierwszego i drugiego roku studiów I stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, którzy byli laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, uzyskali najlepsze wyniki z matury na poziomie rozszerzonym (95% i więcej) lub najlepsze wyniki z matury zagranicznej (95% i więcej po przeliczeniu na polską maturę), planujący realizację swoich pierwszych projektów badawczych. Wystarczy wynik z matury rozszerzonej (95% lub więcej) z pojedynczego przedmiotu !

Do zdobycia:

  • Granty na realizację studenckich projektów badawczych.
  • 5000 zł dla najlepszych studentów.
  • Możliwość sfinansowania udziału w konferencjach, warsztatach i seminariach, zakupu literatury oraz oprogramowania.
  • Honorarium dla grantobiorcy.

Studentko, Studencie - wypełnij wniosek konkursowy 

Nie czekaj i zgłoś się jak najszybciej! Aplikować można do 30 listopada 2020 r.


Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są:

Zachęcamy także do polubienia strony na FB.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zawsze można zadzwonić: (61) 829-24-21 lub napisać do nas.


Poniżej link do filmiku ze spotkania informacyjnego dotyczącego projektu BSG. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia laureaci poprzednich edycji konkursu: BSG - spotkanie informacyjne na MS Teams


Konkurs organizowany jest w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (ID-UB) – 10. konkurs BESTStudentGRANT na realizację zadania 39: Wyszukiwanie studentów wybitnie uzdolnionych oraz wsparcie talentów poprzez włączenie ich do badań naukowych od pierwszego roku studiów. Przedmiotem konkursu jest realizacja studenckiego projektu badawczego.

.