Konkurs plastyczny UAM - wygraj hulajnogę elektryczną

Przypominamy o trwającym ogólnouczelnianym konkursie plastycznym, który odbywa się w ramach XXII Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki oraz obchodów Jubileuszu 100- lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Główną nagrodą ufundowaną przez JM Rektora UAM, prof. dr hab. Andrzeja Lesickiego jest hulajnoga elektryczna!

Weź udział w konkursie, naprawdę warto! Na laureatów czekają także inne atrakcyjne nagrody w tym, Dziekanów WSE i WNS, Nagroda Akademicka, wyróżnienia i dyplomy.

Przypominamy, że ostateczny termin składania prac to 3 kwietnia (włącznie).

Wielki finał konkursu, wernisaż wystawy pokonkursowej, uroczyste ogłoszenie wyników, rozdanie nagród nastąpi w dniu 10 kwietnia 2019 r. o godz.13.00 z udziałem znamienitych gości, społeczności akademickiej i autorów prac.

Serdecznie zapraszamy na artystyczne wydarzenie.

Wszystkie informacje o konkursie, organizatorach, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć w komunikacie o konkursie.