Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla studentów i doktorantów UAM z niepełnosprawnościami 2019

Serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów UAM z niepełnosprawnościami na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego, którą organizujemy w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku w dniach od 4 do 14 sierpnia 2019 r. Koszt udziału wynosi jedyne 300 zł.

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich ze Szkoły Językowej UAM. W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachcie zatokowym typu Balt 23 Armor oraz z dostępnej w AZS odnowy biologicznej i nowoczesnej sali wykładowej. Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• zakwaterowanie (10 noclegów) w nowoczesnym Hotelu Galion;
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja);
  • możliwość korzystania z odnowy biologicznej i siłowni w ośrodku;
  • udział w zindywidualizowanych zajęciach z języka angielskiego w małych grupach;
  • możliwość żeglowania na zatoce Gdańskiej na jachtach Balt 23 Armor z wykwalifikowanymi sternikami-instruktorami żeglarstwa z ośrodka;
  • zajęcia przybliżające tematykę żeglarską;
  • wycieczkę jachtem motorowym do centrum Gdańska;
  • ubezpieczenie NNW.

Opłata za udział nie obejmuje:

• Kosztów dojazdu

Organizator:

Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami

Miejsce:

AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego, ul. Stogi 20, 80-642 Gdańsk – Górki Zachodnie

Planowany termin:

od 5 do 15 sierpnia 2018 r.

Liczba uczestników:

16 studentów UAM

Całkowity koszt udziału 1 osoby:

Koszt dla studentów UAM:

Zgłoszenia:

Kryterium przyjęć:

liczy się kolejność zgłoszeń

Ostateczny termin zgłoszeń:

21 maja 2019 r.

Ostateczny termin wpłat:

7 czerwca 2019 r.

Nr konta:

zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom.

W razie rezygnacji:

kwota 300 zł nie będzie zwracana!

Minimalna liczba osób:

co najmniej 16 studentów. Jeśli grupa nie zbierze się do dnia 21 maja 2019 r. Letnia Szkoła Języka Angielskiego zostanie odwołana.

Więcej informacji w załączniku (dokument pdf.)