Data publikacji w serwisie:

Nagroda Projuvenes dla Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra"

W sobotę 25 listopada odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”. Nagrodę w kategorii „Studia bez barier” otrzymało Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra".

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

W tegorocznej edycji UAM walczył o nagrody w czterech kategoriach. Wśród nominowanych znalazły się: Juwenalia Poznań, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra", Ankietyzacja „Przyjazne Biuro Obsługi Studentów”, Radio Meteor oraz Telewizja Studencka Flesz.

Zwycięzcy wyłonieni zostali w drodze głosowania internetowego. W kategorii „Studia bez barier” Nagrodę Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes” otrzymało Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra".

Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" to organizacja studencka, która działa w sposób aktywny na rzecz studentów i studentek z niepełnosprawnościami poprzez organizację licznych wydarzeń, wyjazdów, spotkań integracyjnych i warsztatów. Dowiedz się więcej o Zrzeszeniu Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra"

Laureatom serdecznie gratulujemy!