Data wydarzenia:

IX Młodzieżowa Konferencja Ekofilozoficzna

Zapraszamy uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych do udziału w IX Młodzieżowej Konferencji Ekofilozoficznej. Konferencja odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w Auli WNPiD UAM (szczegóły konferencyjne w załącznikach). Zachęcamy do udziału w Konferencji zarówno w charakterze czynnych uczestników, jak i publiczności.

Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym w ramach Konferencji konkursie fotograficznym pt. „Kroplą wody wyrażone”, do którego nabór jest ciągle otwarty. Czekamy również na chętnych, którzy chcieliby się włączyć w działania związane z organizacją Konferencji.

Tegorocznej Konferencji towarzyszy zbiórka plastikowych zakrętek, poprzez którą chcemy pomóc potrzebującej chorej dziewczynie Wiktorii Juraczyk. Prosimy zatem o liczne wrzucanie zakrętek do wystawionego na blacie przy szatni i oznakowanego konferencyjnym logo kartonu.

Jak co roku, konferencja dostarczy z pewnością sporej dawki wiedzy zaczerpniętej z tak różnych obszarów dziedzinowych jak: humanistyka, nauki społeczne czy przyrodnicze. Będzie to też okazja do dobrej zabawy, a nawet możliwości sprawdzenia nawodnienia swego ciała!

Niektórzy uczestnicy po odbytej Konferencji będą mogli wyruszyć nad wodę z pięknym nowym plecakiem ufundowanym przez naszego wieloletniego sponsora głównego.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Kontakt: renas@amu.edu.pl

Konferencja ma też swoją stronę na Facebooku, do której odwiedzania zachęcamy.

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Idea-konferencji.-MKEKO_FIL.-2019-1.pdf 27.05.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Idea-konferencji.-MKEKO_FIL.-2019-1.pdf(100.2 KB)
Opis-konferencji.-MKEKO_FIL.-2019-1.pdf 27.05.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Opis-konferencji.-MKEKO_FIL.-2019-1.pdf(126.0 KB)
Regulamin-i-harmonogram-konferencji_MKEKO_FIL.-2019-1.pdf 27.05.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF Regulamin-i-harmonogram-konferencji_MKEKO_FIL.-2019-1.pdf(116.5 KB)