Data publikacji w serwisie:

Planujesz studia na UAM? Dołącz do spotkania w murach uczelni

Jesteś w klasie maturalnej i najbliższe miesiące oznaczają dla Ciebie wyjątkowo intensywny czas? Chcesz pogodzić naukę do egzaminów z wyborem studiów? Rozważasz studia na UAM i chcesz lepiej poznać uczelnię? Zapraszamy na cykliczne spotkania!

Od października trwa cykl spotkań pod hasłem "Porozmawiajmy o studiach". To kameralne spotkania w grupach do 50 osób. Dzięki temu każdy uczestnik może zadać pytanie i z pewnością otrzyma kompleksową odpowiedź. Dotychczasowe spotkania często przyjmowały formułę rozmów, które toczyły się pomiędzy prowadzącymi i uczestnikami, ale także pomiędzy samymi kandydatami.

„Porozmawiajmy o studiach” to cykl, który ma ułatwić uczniom szkół średnich poznanie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiamy też ofertę edukacyjną Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na spotkaniu rozmawiamy z kandydatami też o systemie wsparcia studentów oraz możliwościach rozwoju osobistego.


Zapisz się na spotkanie 20 listopada

W spotkaniu weźmie udział Weronika Szymańska, studentka ochrony środowiska na Wydziale Biologii. Opowie o swoim kierunku oraz wydziale.

Zapisz się na spotkanie 8 grudnia

Podczas spotkania przekażemy podstawowe informacje o:

  • uczelni,
  • ofercie edukacyjnej,
  • systemie wsparcia studenta,
  • procesie rekrutacji.

Dowiedz się więcej o projekcie