Data wydarzenia:

Webinarium dla nauczycieli: Dbam o siebie, by dbać o innych

Zespół UAM dla Najlepszych zaprasza nauczycielki i nauczycieli na webinarium „Dbam o siebie, by dbać o innych. Dobrostan nauczycielki/nauczyciela”. Poprowadzi je prof. UAM dr hab. Sylwia Jaskulska. Spotkanie odbędzie się 25 października o godzinie 18.00 za pośrednictwem platformy YouTube.

O tym, że aby skutecznie dbać o innych, warto na początku zadbać o siebie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Pytanie tylko: jak to robić? Podczas webinarium poszukamy odpowiedzi i poznamy kilka technik pracy z własnym dobrostanem. Można go skutecznie podnosić, ładować swoje baterie, regenerować się i dbać o siebie mimo obciążeń, które są typowe dla pracy w szkole. I o tym właśnie będzie nasze spotkanie.

Pobierz plakat promujący wydarzenie (PDF, 3,44 MB)


Sylwia Jaskulska – prof. UAM dr hab., pedagożka, pracuje na stanowisku profesora w Pracowni Pedagogiki Szkolnej na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorka, współautorka i współredaktorka kilku książek o szkole i kilkudziesięciu innych tekstów. Przewodnicząca Rady ds. Kształcenia Szkoły Nauk Społecznych UAM w Poznaniu, Członkini Rady Programowej Ośrodka Koordynacyjno-Programowego Kształcenia Nauczycieli UAM w Poznaniu. Zastępczyni redaktor naczelnej „Rocznika Pedagogicznego”. Honorowa Ambasadorka oddolnej ogólnopolskiej inicjatywy edukacyjnej Rok Relacji w Edukacji. Pasjonatka dramy edukacyjnej. Prowadzi stronę na FB i kanał na YT: Sylwia Jaskulska - Spotkania Edukacyjne.