Konkurs „Odkrycia z UAM”

Masz pomysł na współpracę Twojej jednostki ze szkołami wielkopolskimi? Weź udział w konkursie „Odkrycia z UAM” i zdobądź dofinansowanie w wysokości 5000 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja.

Konkurs przeznaczony jest dla szkół dziedzinowych, wydziałów oraz filii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Celem jest wyłonienie najlepszych projektów wspierających współpracę jednostek UAM z wielkopolskimi szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi. Termin realizacji projektu: do końca I semestru roku akademickiego 2022/23.

Wyłoniony najlepszy projekt, w rozmaity sposób nawiązujący do przedmiotów dydaktyki szkolnej, badań naukowych czy działań społecznych, otrzyma dofinansowanie w wysokości 5 tysięcy złotych.

Szczegóły konkursu opisane zostały w regulaminie.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres uamdlanajlepszych@amu.edu.pl do 20 maja br.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas Festiwalu Nauki i Sztuki na początku czerwca br.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
Regulamin - Konkurs Odkrycia z UAM 26.04.2022 Anna Pluta