Program Stypendialny Rządu Koreańskiego 2023

Tegoroczny nabór odbędzie się w dniach 10 lutego - 2 marca 2023. Warto skorzystać ze wsparcia oferowanego przez rząd koreański.

Koreański Narodowy Instytut Edukacji Międzynarodowej (National Institute for International Education 국립국제교육원), mając na celu promowanie wymiany międzynarodowej, jak również wspieranie dobrych stosunków pomiędzy krajami uczestniczącymi w programie, ogłasza nabór do Programu Stypendialnego Rządu Koreańskiego (2023 Global Korea Scholarship for Graduate Degrees). Program stypendialny oferuje edukację na poziomie szkolnictwa wyższego w Korei dla studentów z zagranicy.

Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z materiałami zamieszczonymi poniżej (Application Guideline oraz FAQ) a mastępnie składania dokumentów od 10 lutego do 2 marca 2023 r., osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 w Ambasadzie Republiki Korei w Polsce lub drogą pocztową na adres:

Ambasada Republiki Korei
ul. Szwoleżerów 6

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Ambasady Korei.

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
2023 GKS-G Application Guidelines (English).docx 9.02.2023 Paweł Sowa