100-lecie Uniwersytetu

Uniwersytet Poznański to 100 lat wspólnej historii czterech wiodących uczelni poznańskich:

logo UAM logo UMP logo UPP logo AFW

Przejdź na stronę 100-lecia Uniwersytetu

Oficjalne logo obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego

Materiały graficzne dotyczące 100-lecia

PATRONAT PREZYDENTA RP

Obchody Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudy. W związku z tym każde z przedsięwzięć organizowanych w ramach obchodów jubileuszowych powinno zostać opatrzone następującym opisem:

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Projekty wszystkich materiałów promocyjnych i informacyjnych winny być przesłane do Biura do Spraw Wystąpień Prezydenta i Patronatów Kancelarii Prezydenta RP drogą pocztową lub elektroniczną na adres marlena.bala@prezydent.rp.

Po zakończeniu wydarzenia objętego Patronatem Honorowym Prezydenta RP organizator zobowiązany jest przekazać do Biura do Spraw Wystąpień Prezydenta i Patronatów Kancelarii Prezydenta RP relację z przebiegu przedsięwzięcia oraz związane z nim wycinki prasowe, druki, foldery, plakaty itp.

W razie wątpliwości dotyczących współpracy patronackiej należy się kontaktować z Kancelarią Prezydenta RP – tel. 22/695-29-88, fax 22/695-24-88.

Logotypy do pobrania

Logotypy należy stosować zgodnie z zasadami opisanymi w dokumencie “100-lecie. Księga identyfikacji wizualnej”.