100-lecie Uniwersytetu

Zbliża się okrągła, setna rocznica powołania do życia Uniwersytetu Poznańskiego, naszej Almæ Matris Posnaniensis. Będzie to wielkie święto całej naszej społeczności akademickiej.

Uniwersytet Poznański to 100 lat wspólnej historii czterech wiodących uczelni poznańskich:

logo UAM logo UMP logo UPP logo AFW

Przejdź na stronę 100-lecia Uniwersytetu

Oficjalne logo obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego

Materiały graficzne dotyczące 100-lecia

PATRONAT PREZYDENTA RP

Obchody Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudy. W związku z tym każde z przedsięwzięć organizowanych w ramach obchodów jubileuszowych powinno zostać opatrzone następującym opisem:

Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

Projekty wszystkich materiałów promocyjnych i informacyjnych winny być przesłane do Biura do Spraw Wystąpień Prezydenta i Patronatów Kancelarii Prezydenta RP drogą pocztową lub elektroniczną na adres marlena.bala@prezydent.rp.

Po zakończeniu wydarzenia objętego Patronatem Honorowym Prezydenta RP organizator zobowiązany jest przekazać do Biura do Spraw Wystąpień Prezydenta i Patronatów Kancelarii Prezydenta RP relację z przebiegu przedsięwzięcia oraz związane z nim wycinki prasowe, druki, foldery, plakaty itp.

W razie wątpliwości dotyczących współpracy patronackiej należy się kontaktować z Kancelarią Prezydenta RP – tel. 22/695-29-88, fax 22/695-24-88.

Logotypy do pobrania

Logotypy należy stosować zgodnie z zasadami opisanymi w dokumencie “100-lecie. Księga identyfikacji wizualnej”.