Wydarzenia

Organizujemy wydarzenia dedykowane społeczności uniwersyteckiej oraz szerszej publiczności. Wśród nich są koncerty i gale.

Koncerty

• Koncert Noworoczny

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku rektor UAM zaprasza społeczność akademicką na koncert noworoczny. Zaproszeni goście spotykają się w auli uniwersyteckiej.
    Posłuchaj koncertu
  • Koncert Majowy

Koncert Majowy organizowany jest dla uhonorowania rocznicy założenia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To dostojne wydarzenie dedykowane społeczności akademickiej odbywa się z udziałem Orkiestry Kameralnej i chórów UAM
    Posłuchaj koncertu

• Gala Rankingów Liceów i Techników Perspektywy

UAM wraz Fundacją Perspektywy, pomysłodawcą Rankingu Liceów i Techników, organizuje Wielkopolską Galę Rankingów Liceów i Techników Perspektywy. Podczas wydarzenia dyrektorom najlepszych szkół w województwie wręczane są nagrody przez przedstawiciela władz UAM oraz prezesa Fundacji.
    Zobacz relację

• Poznańska Nagroda Literacka

Poznańska Nagroda Literacka przyznawana jest od 2015 roku. Fundatorami są Miasto Poznań oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Stanisława Barańczaka - poeta, krytyk, poznaniak.
    Zobacz relację

• Dzień Kandydata

Chcesz dowiedzieć się, jak studiuje się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Masz pytania dotyczące rekrutacji? Interesuje Cię system wsparcia studentów? Przynajmniej raz w roku spotykamy się z kandydatami na studia, aby porozmawiać o rekrutacji i ofercie edukacyjnej.
    Obejrzyj relację

Marta Gruszczyńska-Ludwiczak