Wydarzenia

Organizujemy wydarzenia dedykowane społeczności uniwersyteckiej oraz szerszej publiczności. Wśród nich są koncerty i gale.

Koncerty

 • Koncert Noworoczny

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku rektor UAM zaprasza społeczność akademicką na koncert noworoczny. Zaproszeni goście spotykają się w auli uniwersyteckiej.
  Posłuchaj koncertu
 • Koncert Majowy

  Koncert Majowy organizowany jest dla uhonorowania rocznicy założenia Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To dostojne wydarzenie dedykowane społeczności akademickiej odbywa się z udziałem Orkiestry Kameralnej i chórów UAM
  Posłuchaj koncertu

.

.

 • Gala Rankingów Liceów i Techników Perspektywy

  UAM wraz Fundacją Perspektywy, pomysłodawcą Rankingu Liceów i Techników, organizuje Wielkopolską Galę Rankingów Liceów i Techników Perspektywy. Podczas wydarzenia dyrektorom najlepszych szkół w województwie wręczane są nagrody przez przedstawiciela władz UAM oraz prezesa Fundacji.
  Zobacz relację

.

.

 • Poznańska Nagroda Literacka

  Poznańska Nagroda Literacka przyznawana jest od 2015 roku. Fundatorami są Miasto Poznań oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Stanisława Barańczaka - poeta, krytyk, poznaniak.
  Zobacz relację

.

.

 • Dzień Kandydata

  Chcesz dowiedzieć się, jak studiuje się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu? Masz pytania dotyczące rekrutacji? Interesuje Cię system wsparcia studentów? Przynajmniej raz w roku spotykamy się z kandydatami na studia, aby porozmawiać o rekrutacji i ofercie edukacyjnej.
  Obejrzyj relację

.

Marta Gruszczyńska-Ludwiczak