Data publikacji w serwisie:

Wybierz Wydział z najlepszą ofertą dla Ciebie

Uniwersytet im, Adama Mickiewicza w Poznaniu to 20 wydziałów i 4 filie zamiejscowe. Każdy Wydział oferuje co najmniej kilka kierunków studiów. Często w trakcie studiów studenci wybierają także specjalności. Wróćmy jednak do wydziałów i filii. Wiemy, że jest ich sporo.

Z myślą o tegorocznych maturzystach przygotowaliśmy ciekawy przewodnik po UAM. Tym razem chcemy pomóc kandydatom na studia przedstawić wydziały oraz filie uczelni. Dzięki naszym regularnym prezentacjom dowiecie się, jakie kierunki oferuje dany wydział. Odkryjecie z nami najciekawsze wydarzenia i projekty realizowane przez studentów i naukowców. Wiecie, że decydując się na studia na UAM, możecie zamieszkać także w Pile, Słubicach, Kaliszu lub Gnieźnie? Właśnie w tych miasta funkcjonują filie, które także mają ciekawe propozycje dla przyszłych studentów.

Otrzymacie też informacje o tym, dlaczego opisywane przez nas jednostki są wyjątkowe. Jesteście ciekawi - dlaczego?  Koniecznie dołączcie do nas i przenieśmy się wspólnie na wydziały.

Dziś już możemy zaprosić Was na kilka prezentacji:

Wydział Anglistyki

Wydział Archeologii

Wydział Antropologii i Kulturoznawstwa

Wydział Biologii

Wydział Chemii

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej

Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej

Collegium Polonicum w Słubicach

Informacje o tym co można studiować na UAM i na jakich wydziałach kandydaci mogą szukać swojego wymarzonego kierunku, znajdziecie tu: